Palásthy Kata a Fitnesz Világkupa győztese - exkluzív videóinterjú!

A FitBalance 2015 sportfesztiválon megrendezett IFBB Fitnesz Világkupát a 23 éves Palásthy Kata nyerte.

Lantos Johnny ezúttal a Nutrend Team legújabb tagjával készített interjút. Kata 3 éves kora óta sportol, 16 évig ritmikus gimnasztikázott, és csakhamar a fitnesz világában találta magát. A fiatal fitneszcsillag az elmúlt négy év során többszörös magyar bajnoki címet, egy Európa bajnoki 2., valamint egy világbajnoki 5. helyet szerzett, és a világkupán szerzett győzelme után a következő célja a november 14-én és 15-én megrendezendő IFBB Fitness Világbajnokság. A videóból megtudhatod, Kata hogyan készül a vb-re, hogyan értékeli friss győzelmét, hogyan sikerült bekerülnie a Nutrend csapatába, és persze a győztes produkciót is megcsodálhatod!

A Nutrend TV YouTube-csatornáján ezentúl rendszeresen láthattok majd tanácsokat, edzésvideókat Katától, érdemes lesz követni, iratkozzatok fel!