IFBB Testépítő és Fitness Magyar Bajnokság: Íme az eredmények!

A meghatározó jelentőségű magyar kvalifikációs verseny október 10-12. között zajlott. 

Címlaplányunk, Kocsis Alexandra nyerte a bikini fitness kategória 163 cm kategóriáját!

Gratulálunk a győztes versenyzőknek és felkészítőiknek! 

AZ EREDMÉNYEK

(Helyezés, Rajtszám, Név, Egyesület)

Fitness -163 cm 

1 82 Szabó Nikolett Johnny Fitness
2 99 Marosvölgyi Noémi Huber Fitness
3 18 Pető Virág Huber Fitness

Fitness +163 cm

1 95 Palásthy Kata Gilda Max
2 86 Ágoston Dorottya Johnny Fitness
3 75 Sántics Boglárka MNB
4 158 Balogh Kata Huber Fitness

Showfitness

1 66 Kis Gyöngyi Huber Fitness
2 57 Geissler Zsófia Huber Fitness
3 75 Sántics Boglárka MNB
4 87 Maer Brenda Johnny Fitness
5 80 Benkő Fruzsina Johnny Fitness
6 142 Hudák Fanni Marcipán SE
7 119 Sándor Fanni Gilda
8 154 Kovács Gyöngyi Gilda

Férfi Fitness

1 23 Schneider Ádám Gilda Max
2 10 Gyulai Krisztián Huber Fitness

Bodyfitness -158cm

1 120 Hidasi Szandra Johnny Fitness
2 44 Zsemberiné Bredák Éva Best Body SE
3 110 Csatlós Klaudia Gilda Max

Bodyfitness -163 cm

1 140 Kőmíves Erika Trec Team Hungary
2 150 Mercz Melinda Huber Fitness
3 157 Móczár Renáta Integráció

Bodyfitness -168 cm

1 115 Zombori Erika Gyenko Gym
2 36 Safaei Farnaz FB-Berkes
3 38 Pethe Sára Gilda Max
4 28 Hosszúné Vörös Bettina Hube Fitness
5 112 Szőke Diána FB-Berkes

Bodyfitness +168 cm

1 139 Horváth Tímea MNB
2 9 Lendér Bianka Huber Fitness
3 154 Kovács Gyöngyi Eperke Gilda Max
4 41 Inotai Nikolett Best Body SE

Women's Physique

2 28 Hosszúné Vörös Bettina Huber Fitness
1 143 Volter Eleonóra Flex Gym

Klasszikus Testépítés

1 79 Kiss Tibor -180 Power Gym
2 8 Surin Zsolt -180 Cutler
3 59 Szécsényi Attila -180 MNB
1 156 Márton Tamás -175 Gilda Max
2 123 Fruzsa Róbert -175 Gilda Max

Testépítés

1 68 Vas Zsolt -70 Power Gym
1 71 Vas Ádám -75 Power Gym
2 156 Márton Tamás -75 Gilda Max
4 59 Szécsényi Attila -80kg MNB
1 22 Szabó Attila -80 Best Body
2 79 Kis Tibor -80 Power Gym
3 123 Fruzsa Róbert -80 Gilda Max
5 80 Pluhár András -80 FB-Berkes Team
1 84 Lelovics Gábor -90 Flex Gym

Men's Physique -170 cm

1 73 Puskás Péter Johnny Fitness
2 124 Eszteri Dávid Gilda
3 25 Vo Ghi Ta Huber Fitness
4 98 Druzsek Norbert MNB
5 12 Tóth Viktor Corpus SE
6 78 Tóth Csaba MNB

Men's Physique -174 cm

1 128 Tulok Dániel Huber
2 123 Fruzsa Róbert Gilda
3 29 Pál Emil Corpus SE
4 117 Fazekas Attila Huber
5 77 Nagy Szabolcs MNB
6 155 Avakov Vagyin Danybuilding
7 160 Baranyi Péter FB-Berkes
8 6 Körmendi Ákos Gilda

Men's Physique -178 cm

1 62 Kuti Gábor Corpus
2 46 Bálint Krisztián Gilda Max
3 25 Csík Viktor MNB
4 56 Biszun László Gilda Max
5 59 Szécsényi Attila MNB

Men's Physique +178 cm

1 28 Gál Bálint FB-Berkes
2 92 Dengi Dániel Power Gym
3 54 Agócs Krisztián All Star
4 61 Baráth Roland MNB
5 38 Shanati Shahab FB-Berkes
6 152 Berecz Gábor Danybuilding SE
7 24 Varga Milán Corpus SE
8 17 Berecz Sándor FB-Berkes
9 47 Timm Roland Huber
10 3 Czakó Tamás Corpus
11 65 Nógrádi Attila MNB
12 45 Nagy Dániel Gilda Max
13 106 Forró Tamás Gilda MAx
14 69 Gáspár Miklós MNB

Bikini -160 cm

1 90 Kiss Virág FB-Berkes
2 135 Jarjabka Szilvia Gilda Max
3 48 Ficzere Zita MNB
4 136 Kulcsár Vanessza Cutler
5 88 Katz Nikoletta Power Gym
6 110 Csatlós Klaudia Gilda Max
7 14 Lakatos Krisztina MNB
8 148 Balha Gabriella MNB
9 32 Hegedűs Dóra FB-Berkes
10 55 Pelérdi Tímea Huber Fitness
11 96 Wittner Virág MNB
12 35 Ádám Ibolya Corpus SE

 

Kocsis_Kupa2.jpg

 

Bikini -163 cm

1 144 Kocsis Alexandra FB-Berkes
2 125 Budinszky Zsuzsanna Gilda Max
3 130 Lediana Mancellari Gilda Max
4 145 Demeter Henrietta MNB
5 108 Balog Noémi Gilda Max
6 4 Juhász Janka Gilda Max
7 85 Szabó Klaudia MNB

Bikini -166 cm

1 127 Presits Lívia FB-Berkes
2 75 Sántics Boglárka MNB
3 109 Bertók Mariann FB-Berkes
4 130 Czifra Zsófia FB-Berkes
5 153 Sándor Andrea FB-Berkes
6 138 Nagy Beatrix Palatinus Team
7 83 Szijj Kamilla Corpus SE

Bikini -169 cm

1 21 Salamon Diana FB-Berkes
2 159 Balogh Orsolya Gilda Max
3 139 Horváth Tímea MNB
4 97 Katona Mónika MNB
5 70 Horváth Zsuzsanna MNB
6 42 Dara Zszsanna Gilda Max
7 113 Pálmainé Váradi Ágnes MNB

Bikini -172 cm

1 73 Békefi Brigitta MNB
2 76 Tamás Ingrid Power Gym
3 132 Major Rita FB-Berkes
4 137 Bakai Lilla FB-Berkes
5 126 Tepedelen Tímea Gilda Max
6 154 Kovács Gyöngyi Eperke Gilda Max
7 129 Léhold Vanda FB-Berkes
8 134 Pap Klára Gilda Max
9 146 Monoszlai Eszter Weider
10 151 Gacov Tímea Gilda Max

Bikini +172 cm

1 26 Kővágó Henrietta Palatinus Team
2 104 Horváth Szandra Danybuilding SE
3 122 Huszár Zsófia All Star
4 103 Petruska Szonja MNB
5 141 Ábrahám Ágnes Gilda Max
6 81 Lengyel Csilla Danybuilding SE
7 46 Cserkó Dóra Gyenko Gym
8 121 Sónyák Szilvia FB-Berkes Team
9 147 Zaka Tímea Cutler
10 133 Colnár Ágota Palatinus Team
11 60 Meszesán Vivien FB_berkes
12 47 Kishonti Anita Corpus SE
13 93 Kis Odett MNB
14 118 Béres Bettina Eszter Corpus SE

A fotókért kösznet Szilveszter Zoltánnak.